Archiwum - października 2016

Zaczyna się prawdziwe życie! Komentarze (2)
22. października 2016 13:37:00
linkologia.pl spis.pl

Panowie (i Panie raczej też), tytuł nie kłamie. Zamieniam się w tak poważnego człowieka, że niebawem stracę wszystkich cyrkowców co byli ze mną i czytali różnorodne bazgroły ode mnie. No chyba że nie. :)

O co tu chodzi, zapytasz się... Robię rzeczy skuteczniej, niż poprzednio. Przechodzę dawnego siebie, który się bez przerwy lenił i pojedynczej pracy nie potrafił napisać, bo wczoraj oddałem 3 prace z WłOSu: CeFał (CV), liścik motywacyjny, no i PIT-37. Jeszcze raz: TRZY PRACE, jedna po drugiej i druga po trzeciej (no, nie za bardzo to zabrzmiało sensownie). Do tego zauważyłem swoje możliwości i postanowiłem planować. Chwyciłem jeden ze swoch zeszytów, których już miałem tyle co doświadczony Pan Troll pieniędzy, i rozrysowałem parę tabel do terminarza, a na drugiej stronie rozrysowałem dla wygody istotę dodawania algorytmicznego, bo takie rzeczy lubię robić. A tak generalnie? Terminarz. A mam 16 lat, nie sklerotyczne 60, żeby używać zeszytu pamięciowego. Dziwne?

Nie takie dziwne, to kwestia szkoły, a raczej obowiązków... Jeszcze dzisiaj zabiorę się za dwie prace: jedną z polaka, by wyciągnąć się z pierwszych jedynek (bo tak jest ciężko, że już oberwałem jedną!), a drugą z religii, jako małe sprawozdanie po oglądanym filmie (kwestii filmu nie omawiam teraz, sory! ale to był DOBRY film :D). Do tego dochodzi nauka na sprawdziany... Poza polskim nie mam tak złych ocen, jednak nie starczy mi zbytnio czasu dla samego siebie i moich zainteresowań... No qrcze blajde.

Widzicie, co się dzieje? Mam tyle pracy i dostałem taki postępujący skok obowiązków, że nie miałem wyjścia i musiałem zakupić jakieś ulepszenia do mózgu i zainstalować je jak najszybciej. No ale co tam, poradzimy sobie. :)

W ogóle też myślę inaczej, zdaję sobie sprawę nawet z własnych możliwości, często patrzę w przyszłość... Odsyłam do swojego poematu o długim weekendzie, którego i tak nikt nie skapował. :PP

No cóż, mogę tylko powiedzieć "Nasz Janek nam rośnie". Obyście wiedzieli, jak chcecie organizować przyszłość. Ja codziennie nabywam nową cząstkę tej wiedzy! Cześć!

janekkto1024 : :